seo dersleri

Profesyonel Hukuki Çeviri

Deneyimli ve hukuki alanda uzmanlaşan tercümanlarımızla hukuki çeviri hizmetlerimizi sunuyoruz. En ufak bir yanlışlığın hukuki süreçleri ve karar mekanizmasını etkileyebileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak; hukuki çeviri hizmetlerimizin başarısını yükseltiyoruz.

Hukuki çevirinin yasal bağlayıcılığı olduğu gerçeğinden yola çıkarak hukuki terminolojiye hakim olan; kaynak ve hedef dillere yüksek hakimiyeti bulunan, deneyimli ve yaptığı çevirinin öneminin farkında olan çevirmenlerimizle size en kaliteli ve hızlı hizmetleri sunuyoruz.

Sunmuş olduğumuz  hukuki çeviri hizmetlerimizle alanında öncü kurumlar arasında yer alıyor, en doğru çevirileri yaparak hukuki süreçlerinizi verimli hale getiriyoruz. Hedef metinlerde kusursuzluğu amaçlıyor; taleplerinizi sonlandırmadan önce çeviri metninin son halini titizlikle kontrol ediyoruz. Çeviri talebinde bulunduğunuz metinlerin içeriklerine uygun çevirmenleri görevlendirerek; olası hataları sürecin en başından elimine ediyoruz.

Hukuki Çeviri Hizmetlerimizle Fark Yaratıyoruz

profesyonel çeviri (tercüme)Hukuki içeriğe sahip tüm metinlerin çevirisini yaparak hizmet kapsamımızla tüm iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Beyannamelerin, vekaletnamelerin, mahkeme kararlarının, şirket tüzüklerinin, genelgelerin, nüfus kayıt örneklerinin, kefaletnamelerin, tutanakların, bilirkişi raporlarının, mevzuatların, patent başvurularının, poliçelerin, sözleşmelerin, kanunların, gümrük belgelerinin, ticari sicil gazetelerinin ve hukuki içeriğe sahip çeşitli belgelerin çevirilerini gerçekleştiriyoruz.

Özel ya da tüzel fark etmeksizin; bize başvuran tüm müşterilerimize aile hukuku, ticaret hukuki, emlak hukuki, telif hukuku, ceza hukuku, şirket hukuku ve çok daha fazlası için hukuki çeviri hizmetleri sunuyoruz. İnsan haklarını koruyan, adalete saygı duyan ve bilgi gizliliğine önem veren profesyonel çevirmenlerimizle en güvenilir çözümlerin adresi olmaya devam ediyoruz.

Hukuki Çeviri Hizmetlerinin Öneminin Farkındayız

Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızdan gelen tüm hukuki çeviri taleplerine aynı özenle yaklaşıyor ve oluşması muhtemel hak kayıplarının engellenmesi adına kapsamlı bir proje süreci başlatıyoruz. Gelen hukuki çeviri taleplerinin içeriklerine uygun olarak ilgili alanda uzmanlığı bulunan çevirmenlerimizle en kısa sürede en doğru çeviri metnini sizlere ulaştırıyoruz.

Hukuki çeviri taleplerinizi hafta içi ve hafta sonu değerlendirmeye devam ediyor; dirsek temasımızı sürekli kılıyoruz. Şeffaf hizmet süreçlerimiz ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor ve bilgi güvenliğinizin korunması adına tüm tedbirleri alıyoruz.

Hukuki çevirilerin resmi makamlara ulaştığı anda bağlayıcı nitelik kazanması hukuki tercüme süreçlerimizdeki kontrol mekanizmasını da etkiliyor ve size sunduğumuz tüm çalışmaları gerektiği takdirde uzman fikirleri alarak da gözden geçiriyoruz.

Hukuki Çeviri Yaparken Kaynak ve Hedef Ülke Değerlerini Dikkate Alıyoruz

profesyonel çeviri (tercüme)Hukuki çeviri hizmetlerimiz sırasında çeviride anlam bozuklukları ve imla hataları olmaması kadar kaynak ve hedef ülkelerin kültürel ve hukuki sistemlerindeki farklılıkların doğru işlenmesi için de dikkatli oluyoruz. Hukuki sistemler arasındaki farklıları aktarıyor, her iki ülke veya kültür açısından da yanlış anlaşılmaya yol açmayacak ibareler kullanıyoruz.

Metinlerdeki hukuki terminolojiye özen gösteriyor ve hizmet verdiğimiz iş ortaklarının maddi ya da manevi hiçbir zarara uğramaması adına gerekli tüm kontrolleri gerçekleştiriyoruz. Ülkelerin tarihi ve kültürel değerlerine önem veriyor, karar mekanizması sırasında yanlış yorumlanabilecek unsurlar üzerinde duruyoruz.

Hukuki Çeviri Kurallarına Uyuyoruz

Çevirmenlerimizin kişisel yorumlamalarından uzak; dilin doğru şekilde kullanıldığı, hukuki terminolojinin doğru aktarıldığı, hedef ülkenin kültürüne saygı gösterilen, hukuki kavramların olması gerektiği gibi aktarıldığı tercüme metinlerimizle hukuki çeviri kurallarının tamamına riayet ediyoruz.

Özel kişilerin ya da kurumların hukuk alanında ihtiyaç duyduğu tüm metinlerin; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca ve daha birçok dünya dilince çevirisini gerçekleştiren “ingilizceturkce.gen.tr” platformunun kalitesine siz de güvenebilirsiniz. Zamanında teslim ve yüksek müşteri memnuniyeti değerleri etrafında şekillendirdiğimiz hizmet anlayışımızın avantajlarını siz de yaşayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır ve bilgileriniz 3. kişilerle paylaşılmayacaktır. * Yıldızlı alanların doldurulması zorunludur. *

Profesyonel Hukuki Çeviri | İngilizceTurkce.Gen.Tr